CF1JT1K60
MFR.Part #
CF1JT1K60
JLCPCB Part #
C2590584
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS