CF1JT12R0
MFR.Part #
CF1JT12R0
JLCPCB Part #
C2590592
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 12Ω 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS