CF1JT10K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF1JT10K0
JLCPCB Part #
C2590593
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS