CF1JB4R70
MFR.Part #
CF1JB4R70
JLCPCB Part #
C5964022
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS