CF1JB4R30
MFR.Part #
CF1JB4R30
JLCPCB Part #
C5964021
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS