CF1JB390R
MFR.Part #
CF1JB390R
JLCPCB Part #
C5573195
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 390Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS