CF1JB100K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF1JB100K
JLCPCB Part #
C5594898
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 100kΩ 1W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS