CF1GT27K0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF1GT27K0
JLCPCB Part #
C2590536
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 27kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS