CF18JT8K20
MFR.Part #
CF18JT8K20
JLCPCB Part #
C2584468
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS