CF18JT5M10
MFR.Part #
CF18JT5M10
JLCPCB Part #
C2585321
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 5.1MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS