CF18JT3M90
MFR.Part #
CF18JT3M90
JLCPCB Part #
C2585211
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.9MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS