CF18JT2R40
MFR.Part #
CF18JT2R40
JLCPCB Part #
C2585064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.4Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS