CF18JT2K40
MFR.Part #
CF18JT2K40
JLCPCB Part #
C2441525
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 2.4kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS