CF18JT270K
MFR.Part #
CF18JT270K
JLCPCB Part #
C2584670
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 125mW 270kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS