CF18JB47R0
MFR.Part #
CF18JB47R0
JLCPCB Part #
C7106671
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 47Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS