CF18JB3R00
MFR.Part #
CF18JB3R00
JLCPCB Part #
C7106667
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3Ω Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS