CF18JB3M30
MFR.Part #
CF18JB3M30
JLCPCB Part #
C5617810
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 3.3MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS