CF18JB1R50
MFR.Part #
CF18JB1R50
JLCPCB Part #
C6148786
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS