CF18JB13K0
MFR.Part #
CF18JB13K0
JLCPCB Part #
C6483271
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS