CF18JB110K
MFR.Part #
CF18JB110K
JLCPCB Part #
C6139817
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 110kΩ 125mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS