CF14JT5K60
MFR.Part #
CF14JT5K60
JLCPCB Part #
C2441451
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS