CF14JT3M60
MFR.Part #
CF14JT3M60
JLCPCB Part #
C2587916
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS