CF14JT18M0
MFR.Part #
CF14JT18M0
JLCPCB Part #
C2586561
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 18MΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS