CF14JB8M20
MFR.Part #
CF14JB8M20
JLCPCB Part #
C6533271
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS