CF14JB510R
MFR.Part #
CF14JB510R
JLCPCB Part #
C6483262
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 510Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS