CF14JA13K0
MFR.Part #
CF14JA13K0
JLCPCB Part #
C2643410
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS