CF14GT330K
MFR.Part #
CF14GT330K
JLCPCB Part #
C3351585
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 330kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS