CF14GT16K0
MFR.Part #
CF14GT16K0
JLCPCB Part #
C3418821
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS