CF14GB120R
MFR.Part #
CF14GB120R
JLCPCB Part #
C6139781
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 250mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS