CF12JT750K
MFR.Part #
CF12JT750K
JLCPCB Part #
C2586564
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 750kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS