CF12JB1R00
MFR.Part #
CF12JB1R00
JLCPCB Part #
C5594605
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS