CF12JA5M10
MFR.Part #
CF12JA5M10
JLCPCB Part #
C2643188
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS