CF12JA15K0
MFR.Part #
CF12JA15K0
JLCPCB Part #
C2643226
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS