CF12GB470R
MFR.Part #
CF12GB470R
JLCPCB Part #
C6148725
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 470Ω 500mW Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS