CB5JB8R20
MFR.Part #
CB5JB8R20
JLCPCB Part #
C3547980
Description
-55℃~+275℃ 5W 8.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS