CB5JB5R60
MFR.Part #
CB5JB5R60
JLCPCB Part #
C2644556
Description
-55℃~+275℃ 5.6Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS