CB5JB3R90
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB5JB3R90
JLCPCB Part #
C2644519
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS