CB5JB2R20
MFR.Part #
CB5JB2R20
JLCPCB Part #
C2644564
Description
-55℃~+275℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS