CB5JB1R60
MFR.Part #
CB5JB1R60
JLCPCB Part #
C3503566
Description
-55℃~+275℃ 1.6Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS