CB5JB18R0
MFR.Part #
CB5JB18R0
JLCPCB Part #
C2641722
Description
-55℃~+275℃ 18Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS