CB15JB120R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB15JB120R
JLCPCB Part #
C2646226
Package
Plugin,D13xL48mm
Description
-55℃~+275℃ 120Ω 15W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS