BR5JB30L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR5JB30L0
Description
30mΩ 5W Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS