BR3JB10L0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
BR3JB10L0
Description
10mΩ 3W Current Sense Resistor ±20ppm/℃ ±5% - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS