ASRM2JA220R
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
ASRM2JA220R
JLCPCB Part #
C3530168
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 220Ω 2W Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS