ASR1JB6K80
MFR.Part #
ASR1JB6K80
JLCPCB Part #
C6747757
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS