ASR1JB680R
MFR.Part #
ASR1JB680R
JLCPCB Part #
C6126424
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 680Ω Metal Film Resistors ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS