ASR1JB330R
MFR.Part #
ASR1JB330R
JLCPCB Part #
C6507591
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 330Ω Metal Film Resistors ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS