ASR1JB2K20
MFR.Part #
ASR1JB2K20
JLCPCB Part #
C6466486
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS