ASR1JB10R0
MFR.Part #
ASR1JB10R0
JLCPCB Part #
C6466485
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS