ASR1JA47R0
MFR.Part #
ASR1JA47R0
JLCPCB Part #
C2645339
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS